Nama Jawatan Gred Email Telefon Ext
Ts. Suhaidi bin Mustar Pegawai Latihan Vokasional DV48 suhaidi.m@jtm.gov.my 089240500 2501
Awang Yusof bin Awang Damit Pegawai Latihan Vokasional DV44 awang.y@jtm.gov.my 0892405000 2104
Norashsikin binti Mohd Arsad Pegawai Latihan Vokasional DV44 norashsikin@jtm.gov.my 089240500 2108
Haslinda binti Bohari Pegawai Latihan Vokasional DV44 haslinda.b@jtm.gov.my 089240519 2105
Nurzharfan bin Rafei Bui Pegawai Latihan Vokasional DV44 nurzharfan@jtm.gov.my 089240506 2024
Anzari bin Mohd Daud Pegawai Latihan Vokasional DV42 anzari@jtm.gov.my 089240500
Mohd Hakimin Mohd Hussin Pegawai Latihan Vokasional DV41 hakimin@jtm.gov.my 089240500
Syafiq Fadhli bin Masbak Pegawai Latihan Vokasional DV41 syafiqfadhli@jtm.gov.my 089240500
Muhammad Haziq bin Hamzah Pegawai Latihan Vokasional DV41 m.haziq@jtm.gov.my 089240500
Muhaidi bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV40 muhaidi@jtm.gov.my 089240500 2606
Zainol bin Ghazali Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV40 zainol.g@jtm.gov.my 089240500 2201
Mohammad Nasir bin Awang Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV40 m.nasir@jtm.gov.my 089240500 2804
Jamludin bin Assat Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38 jamludin@jtm.gov.my 089240518 2402
Abdul Hamid bin Sakmud @ Abdullah Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38 abdulhamid@jtm.gov.my 089240500 2118
Dg Zaimah binti Ag Tuah Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38 dzaimah@jtm.gov.my 089240500 2205
Isabella Francis Xavier Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38 isabella@jtm.gov.my 089240500 2117
Roshayati binti Mohammad Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38 roshayati@jtm.gov.my 089240500 2504
Adiniah Binti Muhamad Radzai Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV38 adiniah@jtm.gov.my 089240500
Silvester bin Lawai Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 silvester@jtm.gov.my 089240500 2704
Hazrudy bin Ahmad Nasaruddin Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 hazrudy@jtm.gov.my 089240500 2706
Azbullah bin Abdul Rani Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 azbullah@jtm.gov.my 089240521 2503
Darman bin Daming Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 darman@jtm.gov.my 089240500 2602
Syed Mohd Yusri bin Syed Yusoff Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 yusri.yusoff@jtm.gov.my 089240500 2117
Mohd Hafizul bin Ibrahim Apani Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 m.hafizul@jtm.gov.my 089240500 2814
Juraini binti Sahid Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 juraini@jtm.gov.my 089240500 2211
Hisham bin Hasan Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 hisham.h@jtm.gov.my 089240500 2816
Johannes Belili Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 johannes@jtm.gov.my 089240500 2402
Omrei bin Okong Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 omrei@jtm.gov.my 089240500 2805
Muhalis bin Nonchi Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 muhalis@jtm.gov.my 089240500 2806
Mohd Azrul Anuar bin Othman Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 m.azrul@jtm.gov.my 089240500 2211
Asriyani binti Seraila Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV36 asriyani.seraila@jtm.gov.my 089240500 2211
Tc. Mohd Sabri bin Mohd Sarif Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 mohdsabri@jtm.gov.my 089240500
Ibrahim bin Lamusa Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 ibrahim@jtm.gov.my 089240500
Cyrinus Aban Zeno Penolong Pegawai Tadbir N29 cyrinus@jtm.gov.my 089240500 2121
Mohd Faiz Fathullah bin Ali Hassan Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 faizfathullah@jtm.gov.my 089240500
Lynn Noell Ending Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 lynnnoell@jtm.gov.my 089240500
Hafizulhaq bin Hatib Penolong Pegawai Perkhidmatan Pendidikan DG29 hafizulhaq@jtm.gov.my 089240500
Muhammad Hifzan bin Salimun Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 hifzan@jtm.gov.my 089240500 2505
Tc. Ng Vui Chien Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 ng.vui@jtm.gov.my 089240500 2706
Azwie bin Jafri Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 azwie@jtm.gov.my 089240500
Supri bin Hadi Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 supri@jtm.gov.my 089240500
Laura Stephens Penolong Akauntan W29 laura@jtm.gov.my 089240500 2008
Nasri bin Kipple Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 knasri@jtm.gov.my 089240500 2205
Ahmad Fadhlullah bin Rusaidi Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 a.fadhlullah@jtm.gov.my 089240500 2706
Mohd Nur Fitri bin Jamil Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 m.nurfitri@jtm.gov.my 089240500 2606
Billy Anak Rejap Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 billy.r@jtm.gov.my 089240500 2118
Shaharul bin Abu Talib Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV29 shaharul@jtm.gov.my 089240500 2815
Kahil Antok Ketua Pembantu Tadbir N26 kahil@jtm.gov.my 089240500
Zuliza binti Roslan Setiausaha Pejabat N22 zuliza@jtm.gov.my 089240500
Anamary binti Madyusah Pembantu Perpustakaan S22 anamary@jtm.gov.my 089240500 2207
Suzanah binti Jahar Pembantu Tadbir - Operasi N22 suzanah@jtm.gov.my 089240500 2130
Aslinah binti Aldan Ketua Pembantu Tadbir - KEW W22 aslinah@jtm.gov.my 089240500 2941
Rosly bin Abdurasid Ketua Pembantu Tadbir - KEW W22 rosly@jtm.gov.my 089240500 2125
Mohd Radznan bin Malek Pegawai Latihan Vokasional DV22 radznan@jtm.gov.my
Azryzan bin Besri Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV22 azryzan@jtm.gov.my 089240500 2605
Mohd Sapehi bin Amdan Ketua Pembantu Tadbir N22 mohdsapehi@jtm.gov.my 089240500 2206
Nazriati binti Nasib Pekerja Harian Sambilan PSH19 naziriati@jtm.gov.my 089240500
Norhadzla binti Abd Halim Pembantu Tadbir - Operasi N19 norhadzla@jtm.gov.my 089240500 2911
Sakinah binti Pitungut Pembantu Tadbir - Operasi N19 sakinah.p@jtm.gov.my 089240500
Roha binti Awang Latif Pembantu Tadbir - Operasi N19 roha@jtm.gov.my 089240500
Noraini binti Sukri Pembantu Tadbir - Operasi N19 noraini.s@jtm.gov.my 089240500
Rohana binti Ahmad Pembantu Operasi N19 rohana.a@jtm.gov.my 089240500 2943
Mohd Hazari bin Mokmin Penolong Pegawai Latihan Vokasional DV19 hazari@jtm.gov.my 01112069746 2402
Sharif Mohammad Shafiq bin Sharif Zakaria Pegawai Latihan Vokasional DV19 sharifshafiq@jtm.gov.my 089240500
Abd Manaf bin Ambari Pembantu Operasi N11 abdulmanaf@jtm.gov.my 089240500 2911
Muhammad Alinafiah bin Sabril Pembantu Operasi N11 alinafiah@jtm.gov.my 089240500 2943
Ismail Bin Muin Pembantu Operasi N11 ismail.muin@jtm.gov.my 089240500